Jsem Kamil Štěpnička, váš konstruktér

Za 8 let konstruktérské praxe jsem čelil mnoha výzvám. Přicházely denně. Třeba v souvislosti s vývojem jednoúčelových strojů nebo kolejových vozidel. A s každou úlohou i vyřešeným problémem jsem se profesně posunul. Přijmu i vaši výzvu – ať už jako externí konstruktér, nebo přímý dodavatel inženýrských služeb.

Vývoj. Průmyslový design. Fotorealistické vizualizace. To jsou oblasti, na které se dlouhodobě zaměřuji. S dalšími konstruktéry tvořím sehraný tým. Společně vám zajistíme služby v rozsahu konstrukční kanceláře. Patří mezi ně i pevnostní výpočty a další úzce zaměřené práce.

Každý projekt, na kterém jsem pracoval, mi přinesl nové a cenné zkušenosti. Mezi spolupráce, které sehrály důležitou roli v mé profesní dráze, patří:

Blika a.s. – výroba dílenského vybavení

Byl jsem u zavádění nových výrobků a prototypů do vývoje i výroby. Zodpovědnost za dodržování a koordinace plánů a procesů šla za mnou.

VM ENGINEERING s.r.o. – automatizace a Průmysl 4.0

Získal jsem cenné zkušenosti v oblasti automatizace a návrhu jednoúčelových strojů. Často jsem řešil celý vývojový proces včetně komunikace mezi odděleními. Navíc jsem komunikoval i přímo se zákazníky, kterými jsem prezentoval jednotlivé kroky.

PROSE GmbH – železniční průmysl

Při intenzivní spolupráci jsem nasbíral cenné zkušenosti v oblasti inženýrství kolejových vozidel. Spolupracoval jsem na vývoji vozidel maglev i rekonstrukcích starých vozů.

Hledáte spolehlivého konstruktéra?

Kontaktujte mě. Společně probereme vaše potřeby a domluvíme se na postupu, který vám bude vyhovovat.